Skip to content
Numer 1
Barwy Zodiaku Drukuj Poleć znajomemu
Barwy ZodiakuKażdy z nas ma swój ulubiony kolor, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, co decyduje o wyborze właśnie tego konkretnego koloru? Dlaczego ktoś czuje się dobrze na przykład w zieleni i nosi ją nawet na przekór sezonowej modzie? Czemu osoba, która w swoim ubiorze unika czerwieni, kupuje do domu czerwony dywan lub czerwone zasłony?
Czytaj całość
  Drukuj Poleć znajomemu
 
Energetyczna mapa ciała Drukuj Poleć znajomemu
Energetyczna mapa ciałaAURA - promieniowanie występujące wokół ciała, nazywane również emanacją, aureolą, polem energetycznym lub energetyczną otoczką. Przejawia się jako mglista poświata widoczna „gołym okiem” wyłącznie przez osoby szczególnie wrażliwe.
Czytaj całość
  Drukuj Poleć znajomemu
 
Eros, sex i Kundalini Drukuj Poleć znajomemu
Eros, sex i KundaliniEros i sex – pojęcia, które weszły do codziennego leksykonu i tworzą jedną z najważniejszych sfer relacji międzyludzkich. Eros pobudza emocje, sex – zaspokaja, tworząc wspólny świat energetyczny (Egregor).
Szereg religijnych nurtów wykorzystuje potencjał seksualności i albo steruje człowiekiem przez kontrolę pożycia, albo wykorzystuje energię seksualną, jako ścieżkę rozwoju osobistego i całego społeczeństwa.
Czytaj całość
  Drukuj Poleć znajomemu
 

ANALITICS: 0